Zrywka drewna Ursus c330 Próba wciągarki (tzk yanamar t25)



Zrywka drewna Ursus c330 Próba wciągarki (tzk yanamar t25) widziało już 99783 osób. Trwa 4m 58s, powiązany jest z (nie ma informacji powiązanych), ocena 28.


Ocena:


waszym zdaniem:


Podoba się, dodaj swoje zdanie.
Czy są gdzieś do obejrzenia zdjęcia jak jest montowana ta wyciągarka do ciągnika i jak jest przeniesiony napęd z WOM'u ? 
Spodobało mi sie to rozwiązanie i jestem ciekaw jak to jest "rozpracowane" ;-D
Wspanioaly wynalazek Panowie podciagnie kloc ciagnik idze w dol lina peka to jest tylko zabawa

zrób jakąś osłonę bo jak pęknie linka to zostanie operator bez głowy
daje suba i liczę na rewanż
a mam pytanie na jakiej zasadzie dzialą ta wyciagarka i w jakiej sa cenie
mam 3 ciagniki. 330 360 3p i 3512 i powiem tyle do lasu zwałaszcza w niedostepny wilgotny teren to tylko c 330. nie mialem do czynienia w lesie z 4x4 ale 360 i 3512 sa ciezkie i na mokrej nic wiecej nie pociagna jak c-330 a jak sie zakopia to masakra tylko jedno mi przeszkadza w c330 słaby podnosnik. pozatym wygoda pracy z tym ciagnikiem zwinnosc nie ma sobie rownych.
Płyta jest odkówana z żebrowaną ramą która jest zakryta przednią blachą (ale się zgodzę można ją wyłamać przy za dużym przeciążeniu przecież to tylko ursus c330) Naj prawdopodobniej najpierw zostaną wyłamane listwy!! Ale wszystko zależy od kierowcy nie wymagajmy od tego ciągnika że uciągnie tyle np c360. Wciągarka jest w całości mojej produkcji od początku do końca!
ten pług pasuje wzomcnic bo jak naprawde dostawi to go połamie w holere. MOzesz napisac od czego jest ta wyciagarka??
Zobcz też więcej - jak masz teraz czas.



Poznaj ceny, oceń co jest wartościowe co nie. Czy warto kupować, czy nie.