Piasek "Chodź,przytul,przebacz" OPOLEPiasek "Chodź,przytul,przebacz" OPOLE widziało już 922330 osób. Trwa 4m 51s, powiązany jest z (http://no.statistics-info.com/), ocena 763.


Ocena:


waszym zdaniem:


Podoba się, dodaj swoje zdanie.
PRZYTUL.
uwielbiam jego piosenki
PIEKNE WYKONANIE


Piasek "Chodź,przytul,przebacz" OPOLE
Ja przeglądałem komentarze sbodobał mi się Pani Violetty
cudowna tu jest tyle milosci......
chodż przytul przebacz....
Kogo pokochał to jego sprawa, piosenka odzwierciedla dramaty wielu innych osób i mimo, że jest fajna, nie uratuje.
super pioseneczka, wpada do ucha
superrrrr nutka:)
Na 100% !!! pozdrawiam
chyba Michała P. :)
uwielbiam te piosenkę :))
Superowy utwor
CUDNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mysle, ze Piaseczny pokochal kogos bez wzajemnosci i dlatego jest sam. Ten kto doswiadczyl tego zrozumie o czym pisze i nie wyda mu sie jego samotnosc czyms dziwnym.
A jeszcze się trochę poprodukuje bo mnie takie komentarze wkurzają. Skąd masz pewność że jest gejem? było w gazecie? pisało coś ale żadnego zdjęcia pod tym nie było nigdy nie przyłapali go z nikim.(a tam gdzie pisali to gazeta była durna bo typu plotek czy kozaczek to nie gazeta tylko śmietnik pomówienia same. Przepraszam nie gazeta tylko strona internetowa) i jak by to była prawda to by już dawno coś takiego było w gazecie. zdjęcie czy filmik czy coś jeszcze.
No i co ulżyło ci że to powiedziałeś? Jakie to ma znaczenie czy jest gejem czy nie?.. Jest wspaniałym piosenkarzem a te głupie komentarze nie potrzebne bo co to obchodzi prawdziwego fana ? Tego że lubi jego piosenki nie zmieni twoja informacja. I tyle.. Ja go uwielbiam i gdyby naprawdę był gejem to mi to nie przeszkadza.. jak słucham jego piosenki ciary mnie przechodzą a w dodatku jest przystojny.. :)
Zobcz też więcej - jak masz teraz czas.Poznaj ceny, oceń co jest wartościowe co nie. Czy warto kupować, czy nie.