Jaki kołek wybrać do materiałów pełnych i pustych przestrzeniJaki kołek wybrać do materiałów pełnych i pustych przestrzeni widziało już 34315 osób. Trwa 10m 7s, powiązany jest z (nie ma informacji powiązanych), ocena 161.


Ocena:


waszym zdaniem:


Podoba się, dodaj swoje zdanie.
Mario, zabrakło mi bardzo popularnego suporeksu, jakich kołków do tego używać by dobrze trzymało?
Czołem Wszystkim !!

Na wstępie gratulację. Kanał super ! No ale do rzeczy ;-). Nie wiem czy to właściwe miejsce, ale prosiłbym o poradę. Mieszkam w tzw. wielkie płycie. Ścianki działowe 50 mm. Masakra !! Na takiej ściance potrzebuję powiesić telewizor. Przewiercenie na wylot odpada, kołek rozporowy też raczej nie utrzyma czegoś takiego. Byłbym wdzięczny za jakąś poradę jak to zrobić. Linki mile widziane :-)

Z góry wielkie dzięki. Pozdrowienia ...
Bardzo przydatny filmik, remontujemy nasz dom i dużo rzeczy nam się przydało. Jeszcze tylko pytanie jak ocenić wielkość kołka w stosunku do materiału ściany/sufitu do wagi wiszącego przedmiotu?
A jak bym chciał zamontować wentylator sufitowy (ok 8 kg) na sufit do płyty KG, to kołki parasolki w ilości 4 zdały by radę?
A do takich miekkich kredowych scian, chyba betonowych, to rozporowe będą dobre ? 
naprawde dobra porada
Bardzo przydatny filmik. Dzięki.
bardzo pożyteczny filmik
używam do porothermów tego białego uniwersalnego dobrze trzyma. Trzeba tylko dodać że wkręt musi mieć gwint na całej długości bo inaczej nie skreci do końca kołka. Poradnik przydatny.
Witam mam problem z dobraniem kołka do ściany drewnianej dokładnie to jest dom w starym budownictwie drewniany. Jakie kołki by mi Pan polecił?
Zobcz też więcej - jak masz teraz czas.Poznaj ceny, oceń co jest wartościowe co nie. Czy warto kupować, czy nie.