Izolacja i ocieplenie fundamentów. Budowa domu z Leroy Merlin (8/53)Izolacja i ocieplenie fundamentów. Budowa domu z Leroy Merlin (8/53) widziało już 86702 osób. Trwa 4m 36s, powiązany jest z (ortopeda dziecięcy Kinezismed), ocena 17.


Ocena:


waszym zdaniem:


Podoba się, dodaj swoje zdanie.
gościu ze sklepu jakieś regułki chyba kazali mu się nauczyć mało naturalnie.
Mlon nie powie co jak robic,jak ukierunkować folie,jak mocować styropian.
Problem z wilgocią? Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu oraz na naszą stronę www
A wełna hydrofobizowana? Pewnie nie słyszeliście tacy z was fachowcy na forum... Po za tym każdy kto buduje domek ma projekt wykonawczy który jest dostosowany przez projektanta do lokalnych warunków wodnych i należy izolację wykonać zgodnie z dokumentacją projektową i sposób ten jest wystarczający
ten hydropian z Yetico nigdy nie będzie styropianem extrudowanym, "specjaliści" po co takie rzeczy pokazujecie i z ludzi robicie idiotów. Nie wiem, nie umiem to się nauczę, dowiem albo nie dotykam tematu. Strach się bać!!
Boże kochany co ci ludzia do głowy wkładają widze że buduje się jak za komuny hehehehe Dysperbit nie jest zadna izolacją po dwóch latach nie ma go juz na ścianach bo spływa do gleby.
Odsyłam do książki która mi ostatnio wpadła w łapy autor Maciej Rokiel Poradnik HYDROIZOLACJE W BUDOWNICTWIE wybrane zagadnienia w praktyce, dokumentnie obnaża takie metody budowlane! jak ktoś lubi remontować świeżo zbudowany dom to ok można robić jak na "filmikach"
@wawapl77 daj mi linka do tego "producenta"
OMG co za bzdury w tym Leroy Merlin wciskają ludziom. Chyba po to żeby po kilku latach ludzie wrócili i kupowali więcej materiałów na poprawki. Dysperbit? Poczytajcie więcej a nigdzie go więcej nie użyjecie. Folia kubełkowa hydroizolatorem? Od kiedy? Służy jedynie aby pomóc "wyschnąć" fundamentom. Polecam przejść się do porządnej hurtowni i popytać jakie są warianty. Można również wejść np. na icopal.pl i wybrać z 64 rozwiązań izolacji fundamentów. Nie słuchajcie tych bzdur z tego filmu...
wkradl sie błąd ..
Zobcz też więcej - jak masz teraz czas.Poznaj ceny, oceń co jest wartościowe co nie. Czy warto kupować, czy nie.