Grill z bloczków YTONGGrill z bloczków YTONG widziało już 263969 osób. Trwa 4m 14s, powiązany jest z (sprzątanie http://ideafresh.eu), ocena 109.


Ocena:


waszym zdaniem:


Podoba się, dodaj swoje zdanie.
Grill z bloczków YTONG: https://youtu.be/S5QdP8WbQag
Jedno kopnięcie i po grillu,nie wspomnę o tym jak ten ytong bedzie się sprawdzał w wysokiej temp.Jak dla mnie atrapa grilla.
wygląda to trochę jak kapliczka przydrożna
Właśnie buduję takiego grilla na ogrodzie to co do kosztów to myślę że w 350 zł się zamknę. Na samego Ytonga wydałem 200 zł. W tej cenie 350 zł wliczona jest już wylewka betonowa, klej, grunt, tynk oraz ruszt. Zmodyfikowałem trochę projekt ponieważ na filmiku użyte są 2 nadproża, które są drogie (od 80-120 zł sztuka) ja użyłem dwóch krawężników metrowych w cenie 9,99 za sztukę. Jak skończę całość to wrzucę do neta fotki z budowy krok po kroku. Co do opinii że ytong chłonie wodę jak gąbka to są bzdury. To nie gips ! 
Zbliża się sezon Grillowy a więc >>> nikt by się nie powstydził takiego grilla na działce, polecam ale nie z takiego materiału jak tu zaprezentowano. Grill z bloczków YTONG
Najlepiej  niech sie ktos wypowie kto ma dom z tego cuda i przezyl powodz jak sie zachowal?????
To teraz idę rozwalić mój klinkierowy grillek :(
Jak ktoś myśli że ytong to kruchy i pijący wodę materiał to grubo się myli jest to wbrew pozorom bardzo odporny materiał mowa oczywiście o ytongu a nie o gazobetonie czy betonie komórkowym bo ludzie to strasznie mylą reszta to rzeczywiście badziew mam dom z ytongu oryginalnego i jakbym budował drugi to tylko z tego materiału testowałem go na wszystkie sposoby mróz woda mróz itp .
ja bym proponował wykonać ze styropianu bedzie lżej, łatwiej podocinać i wyrównać, przenieść też można w całosci :) hehehe
Puszczają to na każdym szkoleniu YTONG ;)
ile kosztuje zbudowanie takiego grilla daj znac kolego to bys u mnie zbudowal
fajna sprawa ciekawi mnie koszt tego grilla w jak w dobrej cenie to tez zamawiam
ten klej wytrzyma wysoka temperature? 8-O jakos nie wierze
pewnie wode jak gąbka siąknie
niezly maja chlopaki sprzet do nakladania kleju,jeszczce sie z takim czym niespotkalem:) ale grilll wyjebany w kosmos...niezle te bloczki ,,latwe w obrabianiu widze ..sprytne czego to ludzie niewymysla do ulatwienia sobie zycia hehehe.....ostatnio robilem grila ale z piaskowca ..:)
Zobcz też więcej - jak masz teraz czas.Poznaj ceny, oceń co jest wartościowe co nie. Czy warto kupować, czy nie.