Ciepła ściana jednowarstwowa z betonu komórkowego Ytong Energo, odc. 1/2Ciepła ściana jednowarstwowa z betonu komórkowego Ytong Energo, odc. 1/2 widziało już 83250 osób. Trwa 3m 31s, powiązany jest z (nie ma informacji powiązanych), ocena 15.


Ocena:


waszym zdaniem:


Podoba się, dodaj swoje zdanie.

A co z punktem rosy?? oczywiście pojawi się gdzieś w środku ytonga 36 lub 48 (nieocieplonego niczym) i ściana będzie gniła i wysychała, gniła i wysychała!! Jakby kontrolowano te rzeczy na podstawie Ustawy Ministra Infrastruktury........ z dnia 6 listopada 2008r to ytong 36 lub 48 (bez ocieplenia) nie miałby racji bytu a niedouczeni architekci nawet by tego badziewia nie uwzględniali w projekcie!! Drodzy Państwo architekta czy konstruktora interesuje tylko to żeby Państwa dom się "nie zawalił" bo on się pod tym podpisuje a że zgrzybieje za kilka kilkanaście lat to już nie jego problem bo nikt mu nie udowodni wtedy jego winy. 90% z nich nie liczy charakterystyki cieplno-wilgotnościowej czy energetycznej (nie mylić ze świadectwem energetycznym), liczą tylko naciski, naprężenia itp. czyli jak pisałem wyżej-żeby się nie zawaliło.
A sprzedawcy o punkcie rosy nie wspominają nawet bo 95% z nich to ciemnota a 5% świadomie sprzedaje to dziadostwo.
Ytong 36 czy 48 (bez ocieplenia) będzie skreślony przez budowlańców z listy... no chyba że ktoś sobie go ociepli i bedzie miał wtedy 48+20=68cm muru jak w Kętrzynie za Hitlera. Pozdro
Zobcz też więcej - jak masz teraz czas.Poznaj ceny, oceń co jest wartościowe co nie. Czy warto kupować, czy nie.