Andrzej Piaseczny - Komu Potrzebny żalAndrzej Piaseczny - Komu Potrzebny żal widziało już 2206007 osób. Trwa 3m 21s, powiązany jest z (naprawa samochodów CSF Lublin), ocena 2207.


Ocena:


waszym zdaniem:


Podoba się, dodaj swoje zdanie.


Zastanawia mnie, dlaczego takie zadufane "bezgłosie" ma tylu fanów?
Kocham <3
Fajnie że jesteś...<3
Pan Andrzej czaruje swoimi piosenkami uwielbiam go słuchać:-)
Słuchałam go w podstawówce i na początku liceum. Później stwierdziłam, że to nie jest jakaś wybitna muzyka, że wokal w sumie ma słaby, a teksty dość kiczowate. Jednak po latach znów zaczęłam go słuchać przez sentyment do dzieciństwa i zrozumiałam, że trochę prostoty też jest w życiu potrzebne. Kilka taktów i parę słów o uczuciach, nie wszystko musi być wybitne, by pocieszyć i poprawić nastrój.
Ogólnie Piaseczny zawsze ma ładne piosenki i głębokie teksty z których dużo można się nauczyć ;)
Tak, coś w sobie ma, ślicznie śpiewa, super gość, naprawdę!
Z przyjemnością mogę słuchać Piaska. Facet jest niesamowicie uduchowiony. Skromność i ciepło biją na kilometr. Dzięki ci za to jaki jesteś :) pozdrawiam
No właśnie... komu.....Pozdrawiam...
<3 

PIASEK NIE szKODA TOBIE DUPY
to dla ani
Ciekawy teledysk.Mój kolega zawsze śpiewa kompot potrzebny...
od lat moja ulubiona piosenka
Och jakie to smutne. Chyba najbardziej to , że jesteśmy ludźmi umiemy mówić a są momenty gdzie nie możemy nic naprawić i wtedy nawet język przestaje istnieć. Myślimy że mamy przyjaciela, lecz nagle się odwracając widzimy , że nikogo za nami niema. ;(
Jestem z Kostaryki a tylko troszkę mówię po polsku. Czy ktoś ma dobre tłumaczenie tej piosenki po angielsku? Uwielbiam tę piosenkę ale nie rozumiem wszystkiego! Proszę bardzo! Pozdrawiam! :-)
dla mnie nie ma lepszej piosenki :)
Zobcz też więcej - jak masz teraz czas.Poznaj ceny, oceń co jest wartościowe co nie. Czy warto kupować, czy nie.